Ukrainian Bible

Zechariah 13

Zechariah

Return to Index

Chapter 14

1

 

  ¶ Ось день настає для Господа, і серед тебе поділена буде здобич.  

 

 


2

 

  І зберу всі народи до Єрусалиму на бій, і буде здобуте це місто, і пограбовані будуть доми, а жінки побезчещені. І вийде півміста в полон на вигнання, а решта народу не буде погублена з міста.  

 

 


3

 

  І вийде Господь, і стане на прю із народами цими, як дня боротьби Його, за дня бою.  

 

 


4

 

  І того дня стануть ноги Його на Оливній горі, що перед Єрусалимом зо сходу, а Оливна гора на свої половини роздвоїться, на схід і на захід, на дуже велику долину. І на північ осунеться половина гори, а половина її на південь.  

 

 


5

 

  І втікати ви будете в долину Моїх гір, бо долина гірська сягатиме по Ацал. І втікати ви будете, як утікали перед землетрусом за днів Уззійї, царя Юдиного. І прийде Господь, Бог мій, і з Ним усі святі.  

 

 


6

 

  І станеться в день той, світла не буде, і буде холод та замерзання.  

 

 


7

 

  І буде єдиний то день, Господу знаний, то буде не день, і не ніч, і буде, на час вечора станеться світло.  

 

 


8

 

  ¶ І станеться в день той, вийде з Єрусалиму живая вода, половина її до східнього моря, а половина її до моря західнього. Літом і зимою це буде.  

 

 


9

 

  І стане Господь за царя над землею всією, Господь буде один того дня, і одне Ймення Його.  

 

 


10

 

  Уся ця земля стане степом від Ґеви до Ріммону, на південь Єрусалиму, який стане високим, і пробуватиме на місці своєму від брами Веніямина аж до місця Першої брами, аж до брами Наріжинків, і від башти Хананеїла аж до царського чавила.  

 

 


11

 

  І осядуть у ньому, і закляття вже більше не буде, і безпечно сидітиме Єрусалим.  

 

 


12

 

  А оце буде рана, що нею поранить Господь всі народи, хто піде війною на Єрусалим: згниє тіло його, хоч він на ногах своїх буде стояти, і очі йому погниють в своїх ямках, і язик його погниє в своїх устах.  

 

 


13

 

  І станеться в день той, між ними настане велике збентеження, і схопить один руку одного, і підійметься рука його понад руку свого ближнього.  

 

 


14

 

  І навіть Юда воюватиме в Єрусалимі, і буде згромаджений маєток всіх навкільних народів, золото й срібло та одіж, дуже багато.  

 

 


15

 

  І буде такий самий удар на коня, мула, верблюда й осла, та на всяку худобу, що буде в таборах у них, як пораза оця.  

 

 


16

 

  ¶ І станеться, що позосталі з усіх тих народів, що приходили на Єрусалим, то будуть приходити з року на рік, щоб вклонятись Цареві, Господу Саваоту, і щоб святкувати свято Кучок.  

 

 


17

 

  І станеться, хто від земних племен до Єрусалиму не прийде, щоб вклонятись Цареві, Господу Саваоту, то не буде дощу в них.  

 

 


18

 

  А якщо не прийде племено єгипетське, і не ввійде всередину, то буде на них та пораза, якою народи ударить Господь, хто святкувати свято Кучок не прийде.  

 

 


19

 

  Оце гріх Єгиптові буде, і гріх всім народам, хто святкувати свято Кучок не прийде.  

 

 


20

 

  Буде того дня на кінських дзвінках: Святе Господеві, і будуть горнята в Господньому домі, немов ті кропильниці перед жертовником.  

 

 


21

 

  І буде усяке горня в Єрусалимі та в Юді святістю для Господа Саваота, і будуть приходити всі, хто жертву приносить, і будуть з них брати й варитимуть в них. І того дня не буде вже більше купця в домі Господа Саваота.  

 

 


Malachi 1

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: